moj mioly, minimalny dochodok v grecku je 420 euro..... este nieco?
poznamka jagaga je jasna - ked vsetkym, tak vsetky zmluvy !!!
ved len kecaju a kecaju a ziadne ciny...... tomu sa hovori p[opulizmus na n-tu
krasny populizmus...... este en rozpravaju a nic podstatneho nespravili.....
takze u moci su opat zlodeji - pekna perspektiva
co tu taras - ved radicova tvrdi " vláde sa podaril nárast zadlžovania zastaviť." !!!!
"zdôraznila s tým, že jej vláde sa podaril nárast zadlžovania zastaviť. "
takze modraci - zrazu sa vláde sa podaril nárast zadlžovania zastaviť. - ako?
rano vstavcas a modlis sa k obrazku fica, vecer zaspavas a snivas o ficovi - este ze je, inak by trvoj zivot bol pusty
bla, bla, bla - este ze mas jednho nepriatela - ako to bolo vo filme hrbac - nepriatel najlepsie spaja......
daj link na to, co tvrdis (prosim vynechaj denniky...)
tak nech nekecaju a robia - ved je to na smiech - mne to pripada ako revans predchadzajucej vlade a nie staranie sa o veci verejne
vyjadrovat anoi, ale nie takym sposobom, ako to bolo robene zaciatkom tyzdna - veduci ludia z eu nie su krcmova partia.....
posledne dni citam len same slova od novej vlady - a ciny kedy budu...!!!
pani zitnanska - ciny, tie treba robit a nie same slova..... !!!!
nasa vlada to robi ako detektivku na pokrcovanie, kde od prveho okamziku je zrejne, ako to dopadne
takze od ekonoma si sa dostal do urovne zvanila :-))))
Odporúčame