krasna vyhovorka ..... :-)))
rozprtavas o dzurindovi.... a preco je ticho o ochrannom vale...? haaaa
mudrost vravi, ze ked ta chvali ten co ti nemoze prijst na meno, tak je vzdy za tym huncutsvo
tvoj fanaticky cinizmus asi nepozna hranic
fredo, fredo - moj znamy ma peniaze v akciach - ked padli o 40-60% - darmo sa dnes odvolavame ao stupanie o 10 percent - pri poklese na 50% pooivodnu hodnotu maju s plus 10% len 55% hodnotu
kolko rokov bude treba, aby dohnali povodnu hodnotu?
nastuduj si globalnu ekonomiku - mozno pochopis....
jasne - vykopnutim - tebe asi diplomacia nic nehovori
jasne - pre vas len poskok - no ale co uz - uz vidim dzurindu ako ministra zahranicnych veci - chlapec sa napoti :-))))
jeden priklad - dzurinda ako minister zahranicnych veci versus lajciak.... staci ?!
ked odchadzaju argumeny - prichadzaju urazky - ach chlapce, modrejsi uz nemozes byt - civot ta nauci, ze treba spolupracovat a nie urazat, urazeny protivnik ta nepodrzi i ked by mohol
niet divu, ked sa k nemu chovate ako ty
Odporúčame