zakladne vedomoti chybaju - ako od 89 bolo mozne komunikovat cez internet?
vies coho bol vysledkom internet?
zakladne vedomoti chybaju - ako od 89 bolo mozne komunikovat cez internet?
vies coho bol vysledkom internet?
a ty kde zijes - komunistov mas ako safranu
asi si poznaceny minulostou - hlavu mas nou presytenu a preto nevidis, co sa deje okolo teba - otvor oci a citaj, co je napisane a nehladaj to, co by si rad videl
ved uz urobil
- nechal v stychu lesbicky a gayov
- nechal v stychu mladych, co chceli "dekriminilizaciu" marihuany
- sam prehlasil, ze vedeli dopredu, ze 120 napadov sa im nepodari zrealizovat
- obvinil prezidenta z marenia referenda
aha - takze radikalne riesenie - nechces zaviest tabory pre nich, aby si amnesty internacional na slovensku zgustla.....!!
niekto tu zije v akvariu - takze nemame svetovu krizu, neklesala vyrba minuly rok z dovodu, ze zakaznici v zapadnej europe znizili objem objednavok zo slovenska.....
ach ta prostota - teba nielenze dokazu opit rohlikom, ale uz i jeho ciernobielym obrazkom
dosli argumenty a preto zacinas urazat - povedane jednoducho - pre teba slovo demokracia je nezname
normalne, ze si ma rozosmial - takze ostatnych, ktori su tu neberies do uvahy, drzim ti palce, aby ti tvoj optimizmus vydrzal co najdlhsie - budes ho potrebovat
mily moj, citas len to co chces, ak slovak chcel ziskat rakuske obcianstvo musel sa vzdat slovenskeho - ak potom o slovenske by poziadal a dostal ho, automaticky by sa zrusilo rakuske
takze nechaj si tie bludy pre seba - s rakuskom je to jasne uz hodne rokov - slovesko zaviedlo rovnake pravidla ako v rakusku - podla mna standartne riesenie
opat copy paste - ked niekto nesuhlasi, tak ma informacie zo sumracnej - ae je to prizemne myslenie - ani ten zapad ti nepomohol
namaluj sa ako socka a chpod si niekde pytat pracu - asi ju nenajdes - a tam zacina cely pribeh
jasne - takze kosican - ty si myslis, ze ostatni su slepi - asi si prehliadol, co som pisala o chudobnych sociek - bohatych a chudobnych socek - bohate ti tam nesedia
v kazdom meste ich mas - no z teba sala neznasanlivost - ked si taky mudry, tak prijdi s napadom ako o riesit a nie plakat nad rozliatym mliekom
nic proti ebe osobne, no myslim si, ze je to len retorika - preco potom 8 rokov dzurindovej vlady nic s nimi nespravilo?
a na druhej strane, vies, ze su bhati a chudobni - ti bohati maju majetok o akom sa ti ani nesniva.... tak je to - vidis len to, co chces
zaujiave, ak by si bl obcanom rakuska, tak by si bol ako teraz na sk - len jedno obcianstvo mozne....
vidiet, ze si duchom chudobny - no co uz, nazor inych neuznavas, muss mat vzdy SVOJU PRAVDU
Odporúčame