este ze si nedosiel k zapornemu cislu :-))))
ani ja som neskusila joint - no v kazdom pripade alkohol je legalny a joint nie
inac s alkoholom je to zradne - u niekoho ziaden vplyv a u druheho stprlik robi divy...
a ty nevidis, ako sa pravica trasie, aby sa dostala k moci - dokonca uz stekli i eu - ze nepodpori zachranny plan na euro
ty si mi ale zadubenec - vidiet, ze so skutocnym zivotom este vela docinenia nemas - beries jednoduchu rovnicu ale zivot je omnoho kmplikovanejsi.
inak ludia co robioa od rana do vecera nepatria medzi obycajnych ludi - ale to nepochopis
zabudol si na jednu vec - jedni vyrabaju, ini spotrebuju, system OB je len opticke riesenie - prenos vsetkych povinnosti na kazdeho z nas - i na teba - uz sa tesim, ako budes musiet studovat zakony, ci sa nieco zmenilo, alebo chodit na skolenia, ci platit penale, ked zaplatis trosku neskorsie, lebo si ochorel...
je zaujimave, ze na zapade je mzdovy system podobny ako na sk - len u nas ma kazdy patent na rozum - myslis, ze sulik nevie, ze nemecky system je podobny tomu dnesnemu u nas...?
ok2012 - keby zivot bol tky jednoduchy - ako si predstavujes - nezijeme v uzavretej spolocnosti a nasi zakaznici su dfirmy z krajin, kde je stale kriza
ale by ta nastvalo, keby to boli cisla na prvu cenu :-)))))
mylis si legalny alkohol s ilegalnou mariskou - zakony platia pre kazdeho
je to zaujimave. s akou jednoduchostou to vysvetlujes - "komunisticka" mzda - ako si ju nazval ma rovnaku strukturu v rakusku, nemecku - mm pokracovat dalej... - preco by obycajny clovek mal byt zatazovany vsetkymi zakonmi tykajuce sa socialneho,zdravotneho poistenia ako i odpocittelnej polozky - je to len zahmlievaci manever - pozri kolko zarabas, ale ZLY stt ti tolko berie
ved nechajme padnut euro a bude - potom budes plakat omnoho viacej....
poloprofik - je krasne, ako vas niektorych rodicia naucili, ze kazdy klame - mate to vychovou?
pozri sa kolko investicii dosla na sko z nemecka a francuzska.... a potom rozpravaj
zaujimave je sledovat, ako ti lezi smer v krku :-)))
podla slovnika sa ta neda nezaradit - ahoj modracik :-)))))
mozno preto vytiahol zmluvu s vatikanom, aby mal dovod
ty by si mal mat nic TLCOK - vyzns sa v ekonomke ako.... ostanem slusna
Odporúčame