jaaaj - trak zacalo to tak nevinne - p-ravica sa tvari, ze vyhrala a uz oznamuje, co bude robit a hla, na vine je terajsi predseda vlady - vythlasil snad on zastavenie ppp projektu?
jaaaj - trak zacalo to tak nevinne - p-ravica sa tvari, ze vyhrala a uz oznamuje, co bude robit a hla, na vine je terajsi predseda vlady - vythlasil snad on zastavenie ppp projektu?
nindy nehovor nikdy - kdh taktiez hovorilo, ze uz nepojde s sdkau - a kde su teraz ?!
vies, to je ako ked by si povedal, ved naco vlastnim dom, predam ho a budem si ho prenajimat ........
neviem, no podla mna sa bude korumpovat, ale pod modrou ciapockou - tak to uz v politike chodi
suhlasim s tebou - chrakter ludi sa prejavi, ked vstupia do politiky - skoda len, ze mame az prilis vela arogantnych politikov
ved nebud vztahovacny - zopber si rakusanov, postavili jednu jadrovu elektraren a je zakonzervovana, pretoze su zeleni, bojuju proti atomkam v cechach na slovensku - no nevadi im, ze kupuju elektrinu z nemecka, kde pre nich pracuje par atomiek
paci saq mi, ako si spravil zhrnutie - zaujimave, ze smer stavias voci vsetkymm pravicovym stranam - de facto precenujes smer, alebo mas pred nim strach
poiznas vyraz - kriminalita bielych golierov..... :-)) inak nie je na mieste urazat ludi, ktori nemali schopnost dokoncit zakladnu skolu - to svedci o tom, ze hladis na svet zaujato
inak spickovy vedec sa vobec nezaujima o politiku a je mu ukradnuta ..... ale ty o tom asi vela nevies.... a o demokracii uz vobec
pozri si vystupenia miklosa a potom pochopis, co je arogancia
ach betuska, tolko zloby z tvojich prst - nauc sa respektovat volicov a demokraciu - nic lepsie zatial nebolo vymyslene - vies kto to povedal...?
nebyt fica, tak nemas ani foto :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))) - este ze ho maaaaas :-))))))
jasne.... urcite z mojich dani mas prospech i ty :-)))) - inak pekny nick - aky bol koniec tvojho prispevku :-)))
nastuduj si svedsky model a uvidis, kolko tam platia bohati - ale potom i krajina moze byt socialna.....
to myslis, ze ked dochodca zarobi viacej v statnej sprave, tak pojde do dochodku..... hahaha
Odporúčame