a kde mas miklosa, ktory okradol ludi na spotrebnej dani
naivita vladne svetom - vidiet, ze nemas ani paru o comn rozpravas....
ty mi ale strielas od boku - o 25 rokov budes mat iny priujem a tym i ine platby do 1 piliera
ach ta slovenska chamtivost - ved nechajme pokapat terajsich dochodcov a vyhovarajme sa na to,. ze tie penize su na sukromnych uctoch....... darmo urazas inych...... no pravda je, nebyt systemu v europe - tak tu mozno ani nie si......
krasne ohybas co sa len da - tak potom nevyhral pravicovy blok, nakolko nema vacsinu naroda .....
ach ta naivita - asi ti slava stupla do hlavy
petko petko - predosle dzurindove vlady sa neostrychali zvysit dan na pohonne hmoty len preto, ze sa miklos sekol - takjze o akej rovnovahe to tu hovoris - nezabudaj, ze nie kazdy je podnikatel, ci bohac, ale statisice si denne sadaju za pasy fabrik - zniz im prijmy a sucasne ich zataz platenim skolneho ako i navyse zdravotneho - vysledok - ludia sa nedoziju ani dochodku - zoderu sa
petko - drz sa pri zemi - reci sa hovoria a chlieb sa je - a ked veris tomu co pises - tak naivita u teba nema hranic - ziaden politik sa nehrnie do politiky bez vyhod - vratane svatej stvorky
petko - ved si daj panaka a ukludni sa :-))
ale ti lezi v srdci fico - ani spavat asi nemozes :-)))
fesak - motas veci, ktore sem nepatria - odblokovanie telefonu patri k nim. spomoinas korupciu - je i na zapade, no nie je tak nabublavana ako na sk, podnikatelske prostredie - mali podnikatelia si musia platit za zdravotne poistenie u lekara, pretoze sa zdravotna ichg poistovna nevedela dohodnut s lekarmi. sro-cky maju komplikovanejsie danove povinnosti ako na sk, vyssie dane ako u nas
este ze si mas do koho kopnut - a co tak sdku a kdh - ked vsetci, tak vsetci - tomu sa hovori slusnost
mylis sa, ked sa jedna o reorganizaciu - tak dostane
Odporúčame