a ty co mas stale s jaskynami a pralesom.... ze by domovina vlala :-))))
a ty co mas stale s jaskynami a pralesom.... ze by domovina vlala :-))))
preco sa odvolavas na madarsku kartu - nie slovensko, ale madarsky parlament ide zavdzat dvojite obcianstvo
bola zmlva podpisana - alebo bianko.....?
a o com.... to nemyslis vazne .... a ak anio, tak vieme odkial fuka vietor
takze prezumcia neviny tu nepati - dobre - hlavne, ze nechapes ludi, ze nie su na strane sdku - to je na margo tvojej objektivnosti :-)))
ked si na strane jedneho, tak vypuklo, tak sa nediv, ze vaha tvojich slov sa tomu podoba - tomu sa hovori zaujatost
v podstate len pises a nikde nereagujes..... tomu sa hovori norma :-)))
ty si dns proaktivny - potrebujes na premie? :-)))
pytaj sa ludi a pochopis - len to chce namiesto pri kompe komunikovat nazivo :-))
naivita keby nadnasala ani red bull by si nepotreboval :-)))
ma pravdu - teraz lietaju trestne oznamenia - ktoze nam na to doplati .... mozno ten, na ktoreho sa vsetci odvolavaju :-)))
to by sa ti vzburilo kdh - ved na krestanstvo treba :-)))
politici tak rychlo nekoncia - vid radicova :-))))
jasne, dzurinda... a spol ..... :-)))
to by bol zoznam dlhocizny.......
tak tomuto sa hovori zadubeny volic :-))))
nooo - neviem, neviem, ked vsetko je postavene na jednom cloveku.... ci nahoidou nebudem at hanzel problemy
pouzivas copy - pste - a co tak trosku originalnejsie :-))))
medzitym boal druha svetova vojna - hranice sa taktiez menili - takze o co vlastne ide - ??!?!
Odporúčame