Totalna komedia....Clovek ma platit za nieco s coho nema vobec nic.Mne samemu odpredali akcie/na zaklade splnomocnenia ktore som im dal na predaj za urcitu dohodnutu sumu/ a nasledne po predaji mi nedali vobec nic.Takto okradnutych obcanov bolo na sta tisice...samozrejme nik nebol za to pravoplatne odsudeny.Ved sme predsa na Slovensku....

