Presne tak..nieco za tym bude a to ukaze len cas.Neverim na osvietenie poslaneckeho zboru skor na realne sa prisposobenie beztak napatej situacie.Ale aspon vidno,ze ked chcu vedia sa aj jednoznacne dohodnut...zvlast ked ide o korytko:)
Presne tak..nieco za tym bude a to ukaze len cas.Neverim na osvietenie poslaneckeho zboru skor na realne sa prisposobenie beztak napatej situacie.Ale aspon vidno,ze ked chcu vedia sa aj jednoznacne dohodnut...zvlast ked ide o korytko:)
Hej...a ty si odkial prisiel a videl si aby bol po tom aj niekto odsudeny?!
Mna by ale zaujimalo o aky "iny" postup ide...a ci to v praxi bude znamenat naozaj zrusenie priestupkovej imunity.A dalej priestupok je jedna vec a je zanedbatelny...domnievam sa ale,ze rozhodujuca je predsa len trestupravna zodpovednost.To znamena zodpovednost za trestne ciny ktore su pre spolocnost ovela zavaznejsie.Napr. korupcia,klientelizmus.....atd.
Protest Gorila....kedze ho kompetentni nemozu vyvratit tak sa ho snazia aspon zosmiesnit je to pre nich mensie zlo.Proste niekedy je naozaj lepsie vazne veci otocit na zart a tvarit sa akoby nic.Vsak politici...Len sa zabavajte ale vedzte,ze kazda zabava sa raz skonci.Potom sa mozno budu zabavat iní...
Rusko nezije z popularity a tak ani nema potrebu nieco vyvracat...Mal som na mysli autenticke snimky z toho obdobia a nie dnesne upravene.Pouzi ty sedliacky rozum a zamysli sa preco NASA zrazu upustila od vesmirnych programov a na co im tie obrovske financie ktore su do nich vkladane v skutocnosti sluzia. Myslis si,ze verejnosti pravdu zavesia na nos? :-) Troska naivna predstava...
Dvojicky urcite nepadli kvoli dakemu chlapovi ktori bol kdesi v jaskyni...Su vypovede ludi ktori hovoria o vybuchoch v spodnych podlaziach,stopy po termite ktoreho sa nadychali aj zachranari v troskach /termit sa pouziva v armade/ dokazy o riadenej detonacii budov/volny pad,zablesky po vybuchoch/ atd...Dalsia zaujimavost...tieto budovy sa dali zazracne poistit na velmi vysoku sumu kratko pred utokom.Zaujimava nahoda,ze:-) Inak povedane Bin Ladin....je dalsia z bajok americkej politiky.Tak ako to bolo aj v pripade Iraku a chemickych zbrani ci Afganistanu a udajnich teroristoch ktori mali z jaskyn organizovat utoky v USA...smiesne.
Ano aj ja len podotknem,ze uz aj kvoli tomu chcu hlavne Americania cenzuru internetu...lebo sa zistuje,ze ludia na vela veci pridu a nie su odkazani pozerat na propagandisticke blboviny ktore vysielaju po TV kanaloch.
Mna by skor zaujimalo preco si Slovensko najprv nepozicalo pre seba... a tak v konecnom dosledku pre svojich ludi ktori tu zivoria.Ale tu bola vzdy psychopaticka politika kde nasu vladu zaujimalo co sa deje mimo nas ale nie u nas.
Celkom chapem,ze poniektori poslanci su z pana Matovica nervozni...pretoze si nedava servitku pred usta a vyprava o verejnom tajomstve:-)
Hej...tak si treba pozriet snimky z mesiaca zo zamernymi krizmi,odleskom svetiel z atelieru:-) Stalo sa to co sa stava technika sla dopredu a tak odhalila podvod z tych rokov.Dalsiou zaujimavostou je,ze NASA stiahla snimky z netu z vysokym rozlisenim..pretoze sa zacalo dokazovat,ze su falzifikaty.
Presne tak...lebo ta americka misia bola vraj nafilmovana v studiu v Hollywoode:-)
No a ja by som len pripomenul,ze...mozno sa pan Hascak tiez niekde aj ked len docasne "strati" ako pani Bubenikova. Ved nie nadarmo sa vravi,ze tazkosti ludi este viac zblizuju:-)
No to by som chcel vidiet,ze operatori maju priemernu mzdu 1040eur...ktozvie ako k tomu cislu dosli.Pravdepodobne sa tam davaju do priemeru aj platy tzv.supervizorov kedze s casu na cas musia vediet zastupit aj operatora a ich naplnou je dohliadat na chod linky.
To tie pracovne miesta chcem vidiet...ked sa tu dlhe roky robi vsetko len preto aby ich bolo cim najmenej.Napr.novelizovany zakonnik prace kde zamestnavatel fakticky moze nariadit pracu v nadcas v podstate bez obmedzenia.Poznam pracovnikov z vyrob.sfery a veru kazdy je nuteny robit pracu nadcas.Pri 4 az 5 zamestnancoch takto pracujucich nahradzaju pracu dalsieho zamestnanca.Takze 400 000 zamestnanych v takejto sfere blokuje de facto 100 000 pracovnych miest! A to uz je myslim zaujimave cislo.Dovod?! Cim menej zamestnancov tym mensie odvody a umele vytvaranie nezamestnanosti...aby ludia pracovali dobrovolne -nasilu za co najnizsiu mzdu! Taka je pravda....
Co je toto za uvaha...od akeho terorizmu? Naozaj si myslis,ze ludia z kadejakych jaskyn organizuju-planuju nejake utoky po svete? :-)
Naco nam je novelizovana ustava ked sa nedodrzuje ani ta ktora je tu teraz...Alebo sa ide ten nesulad dat konecne na papier a ukotvit v zakone?! Potom sa mozno uz "zazracne" zrazu dodrziavat bude...
No s tymi vysluhovymi dochodcami mozem len suhlasit...je to komedia ktora nema obdobu.Ak niekto pobera dozivotne vysluhovy dochodok uz od 35 rokov/po 15 rokoch "sluzby"/ tak to je silna kava ktora sa vari a pije len na Slovensku.
Je to mozne tak,ze tie deti sa maju problem v tomto state postarat uz aj len samy o seba..Takze dobre rano..zelam.
Neviem o com je tu diskusia...je nespochybnitelne,ze tato dan je nehorazna.Namiesto toho aby sa kritizovalo rozhodnutie o tak vysokej dani posudzuje sa tu ovocne vino ako take.K tomu mozem povedat len jedno napr.ribezlove vino je kvalitny,zdravy napoj...samozrejme v malych mnozstvach.Ak statu vadi,ze ho piju bezdomovci...tak si moze byt isti,ze teraz budu pozivat nieco ine a to uz ozaj nezdrave svinstvo.
Inak povedane poslanci schvalili zas nieco navyse za co budu obcania zodpovedny...a pritom im vobec neprekaza,ze oni sami niesu zodpovedny vobec za nic.Naozaj ..."usmevne".Kde to uz zijeme,preboha....
Odporúčame