Podnikatelske prostredie sa zhorsuje..?! Ja vidim akurat to,ze sa zhorsuje postavenie zamestnanca a to pernamentne.Neviem co by este zamestnavatelia chceli..zeby zamestnavat pracovnikov uplne zadarmo?! Pardon za jedlo a byvanie ako otrokov ved slovenska mzda na viac ani nepostacuje.Toto tu je uz ozaj chore...a pani zamestnavatelia sa tu tvaria akoby boli pupkom sveta.

