Ano vycerpana,vydrancovana vychodna Europa ma uz toho naozaj dost....len robit koloniu "zapadu"a nic s toho nemat akurat len tu biedu a chudobu.Tu sme si ale mohli zadovazit aj sami keby sme chceli a nemuseli sme sa davat vyciciavat,vykupovat "vyspelymi " statmi. Der Spiegel....blahozelam,ze este zostala v Nemecku daka ta sebareflexia.Aj to je vyrazny pokrok.

