Písal som toto pred chvíľou v oficiálnej debate, dovolím si dať vlastný text aj sem:
Inak, toto je riadna hanba a potupa pre usporiadateľov a politikov. Dali sa veľmi zreteľne počuť, že žiadne výnimky, pre nikoho!
No a keď ide o tohto priam Jánošíka, Valibuka a Popolvára v jednom...keď išiel kedysi dávno hrať za štartovné k Arabom na akýsi bezvýznamný turnajíček...tak okrem platby na drevo mal podmienku, aby jeho stredný brat dostal divokú kartu. To je tiež "férovka".
Rovnako si pamätám, že keď Novak vyhral nejaký z prvých GS a na tribúne v Belehrade tancoval a spieval na nadšeného jasania a ovácií...zobral si do rúk mikrofón najmladší Djoković a reval (mal asi 15 rokov): toto je len začiatok, uvidíte v jeho veku mňa! To len bude úroda titulov. Asi ani nezačal na ATP.


