Viem prinajmenšom to, že tupohlavcov ani náhodou neberú. A tebe riadne ťahá cez uši. Zateká strecha...ani pokrývači sa k tebe neunúvajú.
Viem prinajmenšom to, že tupohlavcov ani náhodou neberú. A tebe riadne ťahá cez uši. Zateká strecha...ani pokrývači sa k tebe neunúvajú.
Ukázal iba, že je sebec. On dostal výnimku...ostatní nie. Zo solidarity sa mohol postaviť za všetkých.
Mne je jasné, že slobodomurár nie si.
Prečo? Veď na OH má ísť aj super G a kombináciu.
Preto Novak dostal výnimku a iní nie? To čo je za *****logiku? Nevieš, že?
Nie, štandardy, predpisy, platná legislatíva.
Slabé, odvar z ponožiek. Napni svaly, možno niečo vyjde. Len neviem kadiaľ. Niečo tuším.
Zasa nezmysel. Jeho priezvisko sa vyslovuje ďókoviť. ď ako ďateľ a ť ako ťava.
Ljuljaj me nežno, polako.
Máš jedného, kto s tebou súhlasí. Mňa.
No a? Sputnik nie je registrovaný v konkrétnej krajine. Teda, ako keby nič. Niečo ako keby si sa preukázal použitým toaletným papierom.
Toto nie je analogický prípad. Tento borec dostáva výnimku. Napriek kategorickému ubezpečovaniu všetkých možných austrálskych inštitúcií, že žiadne výnimky pre nikoho. Takže, je vlastne pozitívne diskriminovaný.
Ufff...už si skončil alebo ešte čakáš na orgazmus? Toľko zbytočných prdov.
Pointa: vina je neférovosť, dožadovanie sa výnimky.
Tých je tu málo. Vidíš, že ti tlieskajú. Na to nie si zvyknutý, čo? Považujú ťa za práve prebudeného antivaxera...teda štamgasta v ich krčme.
To je kto? Ten, kto pri páde z lešenia trafil hlavou miešačku na betón? Takých je vraj dosť málo.
Potrebuješ transplantáciu mozgu? Zvýšil som cenu. Už to nie je 140.000. 210.000 - máš?
Krátko. Možno mala falošný tehotenský test.
Klídek, aj tebe urobím perfektnú laváž. Čisté črevá, hotová rozkoš.
Tá mladá Slovinka z prvej sedmičky na "S" sa neuveriteľne obtočila okolo seba a nespadla. Tuším ju budem milovať. A mám pocit, že som už u nej raz, dokonca pred nedávnom takúto ekvilibristiku videl.
Odporúčame