Tak to jednoznačne. Tiež mám radšej zvieratá ako teba.
Tak to jednoznačne. Tiež mám radšej zvieratá ako teba.
Štvorhre...ale vyhral aj svoju dvojhru.
Nevieš ani napísať priezvisko Mikaely. Ale prdieť hubou, to sa ti páči.
Aký rasizmus? Má inú rasu ako belosi? Alebo má ísť o pôvodných Austrálčanov? Či odmietajúci očkovanie je už po novom rasa? Máš v tom chaos. Aj potom by bolo "odpustenie očkovania" pozitívna diskriminácia.
Napísal si to tak, že ťa plebs pochopil opačne. Vlastne som si tým istý. Píšeš, že usporiadatelia sa majú hanbiť za to, že mu udelili výnimku. Tupohlavci si vo svojej zadubenosti myslia, že sa pohoršuješ...že od neho vôbec niečo chceli.
To kde pozeráš? Futbalové publikum máš napr v Argentíne na Davis Cupe (teda už asi nie). Taký Tomáš Berdych s tým nemal najmenší problém. Ono byť sám pod tlakom tisícov...nie je sranda.
Teda myslím si, nezažil som to. Medvedev na US Open divákov ešte provokuje, vraj mu to dodáva energiu :-).
Nie. Ide o udelenie výnimky vo veci, ktorá je mimoriadne citlivá. A funkcionári veľmi kričali, že žiadne výnimky pre nikoho nebudú.
ATP Cup bohužiaľ sledujem asi hodinu denne, iba koniec programu (keďže som bohužiaľ v SR...z čoho mám čím ďalej tým väčšiu "radosť"). Pozerám to na Eurosport.cz. a tam nemajú žiadnu babu, ktorá komentuje tenis.
Pravidlá o tvárení sa komentátorov "nezaujato" pokiaľ viem nie sú, kultúra a takt by mali byť samozrejmosťou. Ak komentátor príliš niekomu "fandí" a nie je to domáci športovec...veľmi rýchlo ho vedenie na to upozorní.
S publikom sa dá ťažko niečo robiť...ak nerušia hráča, proti ktorému sú namotivovaní.
Bol to bezvýznamný turnajíček, 250. Na také chodili vtedy traja králi za milión, neskôr to Roger zvýšil na dva. Viem o tej podmienke a bola daná čiste obchodne. Na každom turnaji, najmä u Arabov má kto hrať (sú dotované na hornej hranici). Marko by si nezahral, nemal šancu dostať WC. Netreba zahmlievať a rozplývať kade-tade.
Novak tam hral iba kvôli prachom a kšeft bol aj brat. Prvé je bežné, druhé ani nie.
Prečo Roger išiel na prvý ročník turnaja na antuku do Istanbulu? 250-tka, celková dotácia cca 500.000. Jeho "bočák" 2 mil. Turci chceli mať veľkú hviezdu.
Jasné. Ale toto bolo silne polarizujúce. Rozmýšľam, čo by bolo riešenie aby sa človek nemusel zaočkovať a zároveň mohol na AO hrať. Ešte minimálne jedna možnosť by bola: falošné potvrdenie o očkovaní.
No ale, to by stratil obdiv u antivaxerov. A tých je (ako vidieť) veľa.
Máš pravdu, píšeš aj fundovane aj racionálne.
Rivalita v slalome už je...ale nie "životná". Nepoužíval by som ten výraz. Mám rád presné, jasné a jednoznačné formulácie. Novinári píšu haluze...asi aby navnadili čitateľov. Do toho ja ale príliš nevidím.
Viac-menej máš pravdu, až na Zvereva. Ten do žiadneho "sovietskeho tria" nepatrí. Tsitsipasa včera vyklepal krpec Diego. Teda vyklepal...tesne porazil. Sinner na triumf v Austrálii nemá.
To v tomto kontexte nie je podstatné. Šupa je výnimka.
Odporúčame