Kto z náš dvoch trepe dve na tri a protirečí si? Veď sa hádaš sám so sebou ohľadom veku. Dúfam, že sa pri tom aspoň poriadne fliaskaš po tom revolucionárskom ksichte.
Kto z náš dvoch trepe dve na tri a protirečí si? Veď sa hádaš sám so sebou ohľadom veku. Dúfam, že sa pri tom aspoň poriadne fliaskaš po tom revolucionárskom ksichte.
Už ste sa ráčili dohodnúť na jeho veku? S prepáčením, na mňa vždy pôsobil hochštaplersky, neuchopiteľne, na vode. Samozrejmé, každý má právo zomrieť. Bolo by dobre raz.
No a? Môžu napísať aj 1861 či 1791...nemusí to byť správne.
Zrejme už ambulanciu opáskoval. Minimálne do 10. januára. Ak ho zavrú...tak na dobu neurčitú.
Za čo? Nuž...napadá mi aspoň 10 vecí. Našťastie (či buhužiaľ) nie som právnik.
??? Irbis nerieši kauzy. Ani nehľadá pravdu. Je to krásna mačkovitá a žije si svoj život.
A kto je dobrý? Sused? Obvykle nie. Príbuzný? Občas áno, často nie. Športovec, ktorý Slováka reprezentuje? Ak sa nedarí, bude opľúvaný. Ak sa začne dariť - velebený.
Mená nebudem spomínať, stačí spomenúť tenis, bicyklovanie...teraz najmä lyžovanie. Slovák sa rád identifikuje s víťazom...resp. úspechom. Neúspech športovca je dôvod na nenávisť.
Páči sa mi text. K obsahu sa vyjadriť nechcem, nemám vedomosti. Formulácie sú ale lucídne a učesané.
Blbosti. Téma je Fico, nie akýsi diskutéri/nicky.
Mečiar "vybudoval" akurát zbohatlíkov a chudobu. Neviem, na čo je dobré porovnávať ho s anonymným diskutérom.
Fico sa v tlačovkách za posledný mesiac objavil viac ako predtým za dva roky. Asi abstinuje.
Odporúčame