Prečo sa pýtaš? Rotujú ti uši po zásune do zadnice?
Prečo sa pýtaš? Rotujú ti uši po zásune do zadnice?
No a? Pýtal som sa ťa niečo? Tak znovu...smola, perie.
Choď kynožiť filcky, to ti možno pôjde.
Choď si do smoly zaplávať a vyváľaj sa v perí.
Tušíš, čo to je? NIe? Vedel som. Tvojej mamke niečo pichli...a hľa, ako to dopadlo.
Veď sa ho opýtaj a neotravuj verejnosť. Dajte si hocikedy.
Ty """" Nevedia, ako dlho to bude mať "účinok". Aký a ako dlho...cítiš ten rozdiel?
Ja viem, aký pach majú tvoje prdy, no neviem, ako dlho ...Blbô si ty, blbô...
Ty chodíš s prievanom cez uši, tak prečo nie? Fičí? Fajn.
Pri volal? Pri voloch je správne.
Jasné. Ty nie? Mám tvrdý kopanec.
Nevedia koľko vydrží imunizácia. Veď ty nevieš ani ako dlho udržíš moč.
Icinok vydrží asi tri dni. No a čo? Čo by si chcel?
Ale...tvoje poleno je mäkké.
Prečo? Ak dožije, pôjde na druhú. Ja idem na druhé číslo občas hneď...tvoja žena si ma pochvaľovala? Ak sa snažím, dám aj 5-7.
Ty si dostal pár decimetrov...ale prirodzeným otvorom v rozkroku. Chutilo?
Odporúčame