To je kto? Môj pipík má iné meno.
Drahá, ja sa chystám presťahovať kvôli tebe - hocikam. Japonsko nevylučujem.
Asi. Máš preferovaný orgán? Lebo ten č. 13 mi občas vypadáva z pamäti - a zatiaľ som ho úmyselne nepoužil. Neúmyselne sa v akcii určite ocitol.
Ak to voláš bič - tak teda bič. Dôležití je, aby si pri tom bičovaní mala rozkoš. Nestačí jačať, chcem vidieť uši ako sa točia do špirály.
500 m (nie km). To nie je podstatné, mal som na mysli roľníka vlastniaceho 10 hektárov, traktor, pár oných + domáce zvieratá typu 1-2 kravy, pár svíň, hydinu...
No...pršteky sú celkom spoľahlivých 10 nástrojov. Z celkového počtu (vraj) 13.
Každý hospodáriť zrejme nevie. Usadlosť, vzdialená od dediny/mesta cca 500m...je čo? Toto nie je moja oblasť na slovník - pústa?
Asi som sa dostal na tenký ľad. Mám predstavu o farmárovi, sedlliakovi...o novodobom zrejme nie.
No...najlepšie bolo, keď som mal 15-30 rokov. Netuším, kto vtedy šéfoval ČSSR. Figel určite nie. Nikto na F. Ani na M.
Presne. Prídem na návštevu a mám vyriešiť Slovensko. Som azda Džon Engliš?
Iste, gazda. Gazdiná bajúz a kalap nemusí mať...dokonca uvítam, ak nebudú.
Drahá, zaplombujeme aj toto vlákno. Lovím ťa kade-tade. Vlákno sa zužuje, nemám rád obmedzený priestor. Vidíme sa niekde inde :-)
Nerozumiem...Ale asi po mne nepôjdu 17 ročné z dôvodu, že som ich očaril zovňajškom. Možno 18 ročné, musím sa opýtať. Len neviem, čo by sme spolu robili.
Ja ani v noci. Nestíham vlákna, aj tu dávam mat.
Jasné, prštek si môžeš vybrať...aj dva...virtuálne.
Ten ma nezaujíma. Útočiaca metlou...tú musím vnímať. Radšej dolu bez. Ešte tak dostať okrem metlou aj gaťkami.
Jasné, ale JU. Viem, som staromódny. Nepomôžem si.
Odporúčame