To je divné.
O takom klinicko-farmakologickom profile sa dá písať ak je farmakum na placi aspoň 10 rokov. NÚ postupne pribúdajú, evidujú sa...spomínajú sa aj úplne ojedinelé. Niečo, čo sa v klinickej praxi ešte nepoužívalo...nemôže mať ani základnú štatistiku.
Roky sa to sleduje, pomaly, trpezlivo...a permanentne vyhodnocuje. Aká "paralýza" tváre, to je konina. Parestézia áno...Niečo, čo "paralyzuje" čokoľvek...sa nemôže dostať do klinickej praxe.


