Ty si Vladov rozohrávač, alebo ste jeden kus? Je tu prinajmenšom akýsi valdo73, Anti...ak ste štyria, asi nebudem stíhať. Ak jeden...zasa bude fliaskanie ako naposledy. Jeden určite nestíha (na mňa nie).
Férovka 4-7 na 1...to je také slovenské.
Ty si Vladov rozohrávač, alebo ste jeden kus? Je tu prinajmenšom akýsi valdo73, Anti...ak ste štyria, asi nebudem stíhať. Ak jeden...zasa bude fliaskanie ako naposledy. Jeden určite nestíha (na mňa nie).
Férovka 4-7 na 1...to je také slovenské.
Takže ty si veľmi nebezpečný?
Nezahováraj, aký med...tam si vajcá namáčaš, aby ťa štípali včely?
Pozrel som sa do papierov - sklá tam neboli. Mali byť?
Veď vraví, že žije na Floride (?). Hrochoť...idem si zo nájsť.
Prečo by to mal niekto písať? Písať mimo témy je porušenie kódexu. Ak máš rád konečníky...mal si robiť proktológiu. Aj urológ si príde na svoje, pol dňa má prst v konečníku Iste, nie vo svojom...
Taký Bronx strieda vlastný konečník s vlastnou hubou. Vraj chutí...ani rukavice nepotrebuje.
Nespomenul. Diskriminuješ ho? Mne je jedno, čo píšeš ty či niekto iný. Ja zovšeobecňujem, nezaujíma ma jednotlivec.
Ty lopatuješ ulice desaťročia. Už lopatu neudržíš? Dostaneš metlu.
Zájdi niekomu medzi polky...odporný si viac ako obsah konečníka. Bude ti tam dobre. Ale hlísty vyženieš, neznesú ťa.
A čo má byť? Ak jeden zo 100.000 niečo povie, je to relevantné? To je podobné, ako keď citujú jedného-dvoch exotov, ktorí spomedzi 20.000 "normálnych" bľabocú niečo mimo...
Ďurov vraví...tak je to písmo sväté. Zrazu...Dokonca sa citujú českí uletenci...utopenci...či Kotleba. Ten je ako pozitívny na čosi, čo neexistuje?
*****, tak dvaja kuchári pôvodom zo SR rozprávajú o Rakúsku...tak asi je to pravda. 10 mil. Rakúšanov...kto by sa unúval pýtať sa ich? Akési kormidlo rozhodlo.
Jedno je čo kto má - iné, čo kupuje. Ale súhlasím, Európa má ešte akú-takú slobodu v tomto smere.
Teda stará Európa...skaderuka-nohovia musia plniť túžby Amíkov.
Prešiel si celý svet za posledných pár mesiacov a exaktne si to zmeral? Ako a čím si meral?
No...pre mňa je každý nick ina anonymná virtuálna postavička. Je mi jedno, ako sa tvári. Dedko môže byť sexica, babka kanec. To neriešim.
Nemocnice majú aktuálne problém s prachmi? S prachmi áno, no dlhé desaťročia. Teraz to nie je o financiách. Neviem, ako si dovoľuješ súdiš, čo je v opatreniach dobré/správne a čo nie. To príliš radikálne nerobia ani tí kvázi.machri, ktorí v SR sú. Radšej sa neskompromitujú, ako by mali šíriť bludy.
Ty si patológ, robíš pitvy, dávať posledné vyjadrenie sa o príčine smrti? Nie? Ani ja. Ja ale mlčím. Chcem veriť, že nikto z patológov, neuvádza ako príčinu smrti akýsi K...ak nevidí masívne poškodenie parenchýma pľúc, ktoré je nezlučiteľné so životom. Histológia je pomerne exaktná. Pokiaľ viem, pitvy sa robia.
Nezaoberám sa pátraním, kto obsluhuje ktorý nick, je mi to ľahostajné. Mimochodom, ty si sa ako realizoval ako protifašistický bojovník?
V štb neboli fašisti - a kde-kto vie, ako fungovali/fungujú spravodajské služby. Napr. ja určite nie som fašista, nebol som príslušníkom žiadnej spravodajskej služby...ale viem, ako fungujú vo viacerých krajinách. A čo má byť? Veľa prezidentov predtým šéfovali spravodajským službám. Aj tam - aj inde. Zelení, strakatí...
Poďme sa posunúť, štb nie je téma.
Píšeš nekvalifikované nezmysly, bez skúseností. Čo sa týka novodobej hystérie...je to porovnateľné, SR sa vôbec nevymyká z priemeru.
Odporúčame