Mňa páli. Čo máš na mysli, drahý?
To je posun. On hovorí o konkrétnej osobe a sebe.
Tak-tak...A ten vyššie si myslí, že určite neotrčí kopytá o minútu?
Moja sestra smrť sa na vek nepýta.
Poleno je dobré...kľudne. Máš skúsenosti? Iste, s ovalením po čele.
Ja ti ponúkam kultivovanejšiu zábavu.
Tak...ja ťa chcem niečomu naučiť a ty prdíš. Ten strom...vieš zdvihnúť? Je na tebe, či ho budeš brať od koreňa alebo zhora. Predkloníš sa...a oboma rukami ho chytíš...a dvíhaš. Zatiaľ jasné? Viem, že by si v predklone privítala prekvapenie odzadu...to je iba fantázia.
Zamerajme sa na strom. Máš ho? Držíš?
Možno vidím aj trojmo...ale potrebujem dve tvoje ruky. Niečo ako keď dvíhaš strom.
Dvíhala si niekedy strom, drahá?
Drahá, naposledy si mi to neprezradila. Ale tak či tak...dohodli sme sa, že sex nechceme.
Fakt? Aj "ona" chodí hore? Tak to jej závidím, môj "oný" potrebuje hever.
Trump mi nestačí. Mohla by si, drahá?...ale potrebujeme obe tvoje ruky. Máš ruky?
Cattani bol terénny bojovník spravodlivosti. Boli tam podmínované mosty, kedy celá kolóna vozidiel padla do priepaste...a pod. Alebo som si to možno poplietol (Falcone). Igor s tým ozaj nemá nič...
Tvoj C aktuálne môže zariadiť zatýkanie. Tam končí. Teatrálne zatýkanie a následné prepúšťanie - to nie je extra vizitka. K posunu justície nahor...je ešte veľa schodov. Podobne veľa ako k vzostupu úrovne zdravotníctva.
No...ja neviem:
Normálne písmená, veľké, tučné...červené malé, červené veľké... (?). Obsah mi unikol.
Veru, Cattani to asi nebude.
Nechápem dôvod naštartovať nejakú tému...a nevedieť o tom nič. Debata "jak môj oný"...
Tu bol ale primárny problém medzi kresťanmi (pravoslávni - katolíci).
Odporúčame