Vymenia demokrati Bidena? V debate s Trumpom mal jedinú úlohu a nezvládol ju
U Bidena je problém vek. U Trumpa je problémom Trump sám o sebe. Nechápem Demokratov ani Republikánov, že to nechali zájsť až takto ďaleko. Zdá sa, že problém s ľudskou hlúposťou nemáme len my na Slovensku. Sprostota víťazí na celom svete. Je to podobná situácia ako pred druhou svetovou vojnou. Problém nebolo len Nemecko, Taliansko a Japonsko. Fašizoidné názory mali politici dokonca aj v UK (Oswald Mosley) a USA (napr. German American Bund). Dnes je jasným problémom os zla Rusko, Iran, Severná Korea ale aj u nás máme Fica a Uhríka, v Maďarsku Orbána, vo Francúzsku Marie Le Pen a v USA je Trump. Hľadá sa leader ako bol Churchill alebo Roosevelt, ktorý dokáže presne pomenovať a nekompromisne odhaliť ZLO. ...a ak ani to nebude stačiť, tomu zlu treba vyhlásiť vojnu na život a na smť. Až také fatálne následky môže mať naše hlúpe zahrávanie sa so sprostotou. Znova si budeme musieť krvavo vybojovať to, čo už raz vybojovali naši dedovia.