Urobme už tomu agresívnemu a imperialistickému rusku koniec prosím. Svet má pred sebou oveľa väčšie výzvy!
Urobme už tomu agresívnemu a imperialistickému rusku koniec prosím. Svet má pred sebou oveľa väčšie výzvy!
Skús sa dohodnúť s asociálmi, ktorí ti vtrhnú do bytu a vygrcajú sa ti do postele.
Donbas patrí ľuďom, ktorí tam žijú a tí určite nechcú patriť do civilizácie, ktorá chodí ešte aj v 21. storočí vykonávať potrebu na hnoj!
A čo by mali robiť tí Ukrajinci aby si bol spokojný? Z akých možností majú na výber?
Len som chcel od toho dezoláta vidieť, že čo nám napíše, keď je mudrejší ako Zelenský.
Najlepšie bude, keď na obchod s ruskom na nejaký čas úplne zabudneme. Minimálne do doby, kým v rusku pochopia, že zaplatením je obchod ukončený a presadzovať svoju vôlu v zahraničí môžu len pozitívnou motiváciou a nie vydieraním.
Či sa budeš počítať k "Západným elitám", alebo k dezolátom je len na tebe.
Tak skús ešte napísať ako sa mohol Zelenský vyhnúť tejto vojne, ktorá bola pre Putina nevyhnutná už od roku 2004 a Putin ju odštartoval už v roku 2014, keď Zelenský ešte ani nevedel, že bude prezidentom.
Tieto tančeky pre médiá a verejnosť sú zábavné, ale zbytočné. Dodajme Ukrajine čo sa dá aj čo sa nedá. Nemusíte nikoho o tom informovať. Ďakujem. Predstava, že na Slovensku a v Česku stojí v garáži 30 Leopardov, ktoré sú životne potrebné na Ukrajine je úplne smiešna. Stíhačky z Holandska budú potrebné na obránenie dosiahnutej hranice - teda až po... Aspoň 20 kusov. Verím, že výcvik pilotov v USA už dávno beží.
Kollár a jeho nohsledi sa už tešia na beztrestnosť po voľbách garantovanú Žilinkom, Pellem a Ficom.
Obávam sa, že táto informácia nie je ani tak o tom, kedy rusi zaútočia z Bieloruska, lebo racionalitu u nich ťažko hladať. Je to skorej správa pre nás, občanov krajín NATO, aby sme nečakali, že vojna bude ukončená tento rok ...aj keď si myslíme, že prostriedky by na to boli a sme ochotní akceptovať náklady s tým spojené.
Problémom je kvantita nie kvalita. Treba vyskúšať 100 Challengerov, nie 14.
Pre Peskova: Ako dostať ruskú armádu z ukrajinského územia? Najlepším liekom sú tanky, húfnice a raketomety keďže na pekné slovo rusi nepočujú.
Bolo by krásne oslobodiť svet od takej ríše zla ako je rusko. 100 rokov zbrojenia a vojen. Mohli by sa už konečne naučiť žiť v mieri a nevyhladávať kde-tade po svete zločincov a podporovať ich v terorizme proti svetu.
Neviem o čo ide tomuto človeku, ale o dobro a pokoj na Zemi určite nie.
Snáď už na Západe pochopili, že sa majú baviť o stovkách tankov a BVP pre Ukrajinu. Dúfam, že v USA beží aj vycvik ukrajinských pilotov na F-16 a F-15. Budú ich potrebovať vyše sto. Aj v prípade víťazstva. Mier budú musieť brániť!
... kde je logika v tomto príspevku?
Fico ešte spravodlivosti neutiekol.
Pokročilejšia a slobodnejšia civilizácia v tomto strete zvíťazí. Konflikt preverí aj kremelských ideológov. Sú tie ich teórie reálne, alebo sú to len fantasmagórie a konšpirácie? Je táto vojna niečo viac, alebo to je len posledné dejstvo pádu komunizmu a dozvukom druhej svetovej vojny?
Odporúčame