Nechcem ti kaziť radosť, ale čo sa týka Smeru, tak ten je už dávno populisticko extrémistických na pozíciách. Blaha už prekonal radikálnosť Lenina a Fico je jasný komunistický aparátnik typu Vasiľ Biľak. Tá tvoja Republika nemá s demokraciou nič spoločné. Hlásia sa k pronárodným silám. Sú to takí nacionální socialisti hitlerovského typu. O tých socialistoch nic neviem.


