Myslýš, že sa zločiny ruských fašistov lepšie schovajú za hviezdu ako za hákový kríž?
Myslýš, že sa zločiny ruských fašistov lepšie schovajú za hviezdu ako za hákový kríž?
Skús si prečítať po sebe čo si napísal. Si duševne zdravý?
Nevieš čítať?
Takýchto obetí "downsizingu" je aj u iných automobiliek viac než dosť.
Dane musia mať racionálny dôvod. Niečo za niečo.
Co myslíte koľko ľudí podporuje rusov v UK, Dansku, Holandsku alebo v Švédsku? A prečo skoro nikto, alebo ako som sa opýtal príbuznej z UK tak vôbec nikto, tam nepodporuje rusov?
Tak sa ako fašista ani nesprávaj ani neobhajuj ruský fašizmus.
Ako sa dostala do kalifornie ruská lada 2015 kombi?
U nás je zbytočné hovoriť o manipulácii volieb. V čase, keď ruská hybridná vojna urobila z veľkej časti našej populácie de facto zombies bez akejkoľvek zjavnej mozgovej aktivity, je prípadná manipulácia volieb naším najmenším problémom. Väčší problém je, že časť politikov sa snaží založiť svoju existenciu na týchto v podstate inteligenčne paralyzovaných chodiacich mŕtvolách.
Spomeň si! "Náš pán nosí kríž a hodinky za 30 litrov..." . Chápeš? Ľudia s jeho príjmami, ktoré deklaruje, majú ďaleko k takýmto výstrelkom. Byt v Bonaparte s nájomným umele zníženým na 80% jeho čistého platu. "Vinica" v Bratislave... "Chata" na Záhorí... Milenky s veľmi nadštandardnými autami. Len veľmi jednoduchá matematika stačí na to, aby si zistil, že ani toto "málo" si človek s platom premiéra nemôže dovoliť. V žiadnom prípade. Chápem, že dôchodcovi s 500 eurovým dôchodkom sa pár tisíc premierského a poslaneckého platu zdá byť z inej galaxie. Poznám ľudí, ktorí celý život zarábajú viac ako on, ale ani zdaľeka si nemôžu dovoliť jeho maniere.
Vpád do Belgorodskej oblasti nebol ani jedno promile z toho zla čo rusi už rok a pol páchajú na Ukrajine a kopec pomýlených proruských hlupákov tu bude vyplakávať.
Dôkazy? Aspoň niečo daj. Putin má neobmedzené možnosti predližiť dôkazy v OSN. Za 9 rokov nič. Ani neobmedzené možnosti nepomáhajú, kde niet čo dokladovať.
Inak si v poriadku? Rusi zničili a vyvraždili celé ukrajinské mestá a ty tu žiadaš "spravodlivosť" kvôli niekoľkým domom? Ty si vykladáš spravodlivosť tak trochu asymetricky.
Ruská ekonomika je 1,8% z celosvetovej ekonomiky. Ako si predstavujete, že by mohol tento ekonomický trpaslík čeliť minimálne 30 násobnej hospodárskej prevahe krajín podporujúcich Ukrajinu? Toto mi nevychádza...
Za Ukrajincami stojí viac ako 80% svetového HDP. A to som spočítal len krajiny z prvej dvadsiatky, ktoré naozaj dodali Ukrajine zbrane. Len tak pre predstavu.
Uvedom si, že Rusku by pri jeho súčasnej priemyselnej kapacite dokázalo konkurovat Švédsko.
Ako korešponduje toto tvoje želanie s realitou? Asi nijako. Že?
Na vlastné uši.
Ja som počul rozprávať Pavla Čarnogurského, jeho otca. Prominenta a ministra klérofašistického slovenského štátu. To by si si mal vypočuť. To vysvetľuje veľa z toho prečo je dnes jeho syn takto ťako duševne postihnutý.
Sankcie zabili aj socializmus v roku 1989 a to bol vtedy oveľa väčší kus sveta ako rusko dnes. Jednoducho tak, že napr. v Piešťtanoch neboli schopní vyrábať vo väčších množstvách okopírovaní procesor Intel 8080 v dobe, keď na západe už riešili VGA grafiku a procesory 80286. To je rozdiel svetov. A ten trápny procesor 8080 použili komunisti ako základ pre systém riadenia paľby T55AM2 v roku 1985.
Odporúčame