Ohradil by si sa, keby tam bolo napísané, že "...hlupákom vstup zakázan!" ? Lebo v podstate takto je to asi myslené. Markerom na prítomnosť hlúposti u človeka je pozitívny vzťah k Ficovi. Netreba ani krvný obraz, ani rozbor moču. Diagnostikovať sa môže každý sám.

