Na strane Sagana nielen fanúšikovia, ale i osobnosti: Hanebné rozhodnutie
Vojenska odborna skola..., iste, na ktorej uz14 rocnym detom v prvom rocniku ukazovali ako sa bodakom vyprazdnuje zasobnik...Precital si si branny zakon, lolko? Iste, v stvrtom rocniku po zlozeni prisahy ste uz boli vojakmi ASR, dovtedy len vojensky ziaci, ani nie studenti lolko.... Inak lolko, to ako pesiak zlikviduje tank, vyuzivajuc hluchy priestor pred vodicom, sme nie raz cvicili na taktickej priprave v casti cinnost vojaka v obrane a vojaka za utoku. Ty by si asi od strachu pustil do gati, ked by sa ponad teba na ceste, ci poli valil taky kolos...Pre nas to bola samozrejmost. Sudoby boj, Lolko to nie je ako pozeranie akcnych filmov doma, Lolko... Inak pytal som sa ta ci vies, na akom principe u moderneho tanku funguje ochrana proti kumulativnym, strelam, alebo hlavica strely Tow. Neodpovedal si mi, lebo si si to nenasiel v gooli? Preto este raz: vrat sa lolko k teme, ta je :"Na strane Sagana..." a nefilozofuj o niecom, comu nerozumies..., lebo takto iba slaboducho taras, Lolko.