Na strane Sagana nielen fanúšikovia, ale i osobnosti: Hanebné rozhodnutie
ako 14 rocny som absolvovoval v 1 rocnikuvojensky vycvik... To vyprazdnovanie zasobnika bodakom mal byt akoze ten vycvik? nakoniec, ved ste nemali ani pridelene osobne zbrane, Lolo. Z cim ste cvicili?To ze ste vsetci cumeli na maketu samopalu, to je vycvik, lolo?Ved si ani nepodliehal vojenskej disciplyne, ked si nemal zlozenu prisahu, lolo, tak co tu chces trepat, z cim sa tu chces chvastat? Nezamienaj si brannu pripravu z vojenskym vycvikom, lolo.. A o tom pozorovacom pristroji radsej ani netrep. Pozeral si sa cezen z tanku vobec niekedy? lolo... Co ty "raketak mozes vediet ake sa hluche uhly pri pozorovani z BVP ci tanku, ked si v nich ani nikdy nesedel? Taraj lolko...Ale melies, tu melies, a stale si mi nepovedal na akom principe je ochrana moderneho tanku pred kumulativnymi strelami a ako pracuje hlavica TOw. Na toho povedz a nezahovaraj daromniciami, nuze konkretne: posepnem ti: princip sa vynasiel uz v 2. svetovej vojne, nuze odpovedaj konecne a nevykrucaj sa "odbornik":.