Prieskum: Do parlamentu by sa dostalo deväť politických subjektov
Nie. Ty tvrdis, ze citujem: "Ani po volbach nezasadaju vedenia volicov a nezostavuju koalicie" Volici nemaju svoje vedenie, to je len iluzia politickych stran, ze sa budu spravat, ako im Oni urcia. Volic je kazdy sam o sebe, a to ci politicka strana ak sa chce dostat k mastnemu hrncu, pojde do koalicie, alebo nie, urci poctom svojich hlasov prave volic, a nik iny, volicpoplatnik. Inak Vodickovi vycitam, ze tara touto vetou, citujem: Keby vedeli politicke strany vladnut sami, tak by hadam nevytvarali siroku kolaliciu". Tara: Kazda politicka strana je z principu presvedcena, ze keby mala dostatok hlasov, vedela by si vladnut sama. Napokon len ako piate koleso pri voze by do koalicie s nou ani nik nesiel. Takze tak volicpoplatnik. A este poznamka na koniec: V politike a v tipovani slepa viera nema co hladat. Ta patri do kostola. A napokon ak uz obvinuje saper_vodicka niekoho z tarania, nemal by tarat sam. Vyraz "taranie" pouzil predsa ako prvy predsa On...