Lenze podla diskusie vas SMERackych diskuterov mily H2O je to presne naopak : SMER je cisty ako kvet bielej lalie, chyby ma len opozicia, ktora namiesto toho, aby sa mu podlizovala, ho stale len kritizuje... Ale presne tak sa predsa spravala byvala KSC, co povies? Ostatne Matovic..., keby nerobil takeho cirkusanta hned po volbach, ten vas SMER by musel ist do opozicie, a kedze karieristi a prospechari, prezlekaci kabatov, ktorymi je ta vasa strana priam prespikovana, by prisli o vsetky mastne hrnce, opustili by ju. A zo SMERu by zostalo len torzo, ktore by sa rozpadlo Takze Matovicovi by ste SMERaci mali byt vlastne vdacni, ze umoznil Vam zachovat si aspon cast mastnych hrncov, este stale Vam to nedoslo mily H2O?


