Ficov balíček chce Bugár zúžiť a žiada pokles daní
Tak iste..., jedna vec je bombasticke vyhlasenie slubov sudruha Fica, druha vec je nazor koalicnych partnerov na ne. V koalicii je SMER len poskokom, tak taketo prazdne reci si mohol sudruh Fico odpustit... Iba sa s nimi dakej zhadzuje... Nemal by teda ist od pozicie seriozneho politika, z akou zacal svoju karieru zo SMERom, az do dnesnej pozicie - taraja, co slubuje aj modre z neba, hoci mu je jasne ze to nemoze splnit..., a len aby ako tak zvysil padajuce preferencie svojej strany. Som zvedavy ako nasi kolegovia diskuteri ktorych si plati SMER, aby sa ho tu vobec mal kto zastat, pre tento prispevok na mna vrhnu... Poznamka na koniec: mozno sa sudruh Fico domnieval, ze prazdnymi slubmi zlepsi poziciu SMERu v komunalnych volbach. No tie su az na jesen, a takto sa sudruh Fico iba dalej znemoznil. Zda sa, ze hlavnou kvalifikacnou poziadavkou na post jeho poradcu je uplna neschopnost logickeho myslenia, a naopak schopnost hovorit mu len to, co chce pocut, namiesto toho co by mal pocut...