Fico: Slovensku sa ekonomicky darí. Pocíti to každý Slovák
Vyzera to komicke, keby to vsak nebolo az tak trapne. Sudruh Fico doteraz ani jeden z tych 7 predvolebnych slubov, co sluboval, ze ked SMER bude v buducej vlade, presadi, nesplnil. A teraz, kedze jeho strane klesaju preferencie, slubuje dalsie. Ako obchodnik z dazdom, ci teplou vodou. Pritom teraz je v kolalicii len poskokom, co bez suhlasu Danka a Bugara nemoze dat ani len tu bodku nad "i" Iste, slepoveriaci fanuskovia SMERu,budu zbozne verit jeho slubom, no gro jeho predoslej volicskej zakladne, chudoba, uz asi nie. A ta nedava na vahu jeho prazdne sluby,alebo sladke reci o makroekonomickych uspechoch nasej ekonomiky /ktorych jasnym "ukazovatelom je, ze zadlzenie dalej narasta a na to aby sme mohli splacat svoje zavazky, musime si na to dalej pozicat/, ale celkom prozaicky ukazovatel: ci ma co do hrnca, a z coho zaplati najom a dalsie rezijne vydavky. Iste, ale tento poradcov sudruha Fica, co sedia v teplej kancerarii v Bratislave, beruc za to slusny plat uz zaujima asi najmenej...