Co chcel basnik vlastne povedat? Som vraj plateny..., a to len preto ze tu slepo neospevujem, a nevelebim Vasho sudruha Fica? Fica co sa ukazal tak neschopny, ze jeho vlastny nominant mu pripravoval viac ako mesiac podraz, co mohol ohrozit nie len jeho, ale i jeho vlastnu stranu a sudruh Fico si "oficialne" nic nevsimol? A namiesto, toho, aby prevzal politicku zodpovednost za tohoto svohjo nominanta, ktoreho sam doporucil strane na chvalenie, a minimalne sa aspon obcanom za neho ospravedlnil, tak drzo sa tvari - ved vyhlaska bola zrusena, nominant sam odstupil, tak o com tu este moze byt rec? A pritom tak, tak, len o chlp. ze koli tomu nepadla vlada a s nou aj cela koalicia...Tak co chces povedat?


