Zbytocne sa snazis odbocovanim do stratena pomoct svojmu suputnikovi. Co ma spolocne ta priehrada z odvolavanim Fica? Alebo nebodaj ho k nej prirovnavas? Ale potom je na rade otazka : preco sa snazite Smeraci tu nahovorit ze ta Vasa "priehrada " je v uplnom poriadku a ziadna thrlina nie je? Ked podobne ako u tej Americkej, tak i u " tej Vasej" tie trhliny boli prezentovane v verejne na Tv. obrazovke? Ci sa snad domnievate, ze ludia su tak hlupi, ze vam zhltnu vsetko, ako sa tu snazite navraviet Vy? Ked namiesto realneho pohladu na vec sa tu Vasi odbavuju vymyslanim invektiv na opoziciu, a tvrdenim, ako je SMERu dobre? Je to podla Teba v poriadku? Noze odpovedz:


