iste..., dobra vyhovorka stoji gros, zdovodnenie pre naivnych ako Ty...Podobne ako ked za socializmu sa zdovodnovali nadnormativne zasoby: vyhovorky pre vyhovorky, kazdy sa tvaril ze im akoze veri, a pritom vedel ze su to len vyhovorky Ak by tomu bolo tak., ze je to len "uctovna chyba", pri tvorbe konecnej suvahy by sa predsa na to muselo prejavit, a muselo by sa nato prist hned, a nie az ked sa to prevali ako skandal. Nesmrdi to trestnym cinom skreslovania uctovnych udajov, v subehu s trestnym cinom nehospodarneho nakladania zo zverenym majetkom? A nakoniec : ak je to iba "uctovna chyba", preco potom poistovna deklaruje, ze na buduci rok usporou nakladov /rozumej: na poistencoch/ uspori najmenej 150 milionov Eur, aby znizila predmetny schodok? Si plateny diskuter zo SMERu, pravda? Pretoze ak by tomu nebolo tak, nerobil by si smerakom tak slepo advokata... V bezbrehom rozhadzoveni statnych penazi smeraci uz tromfli aj dzurindovcov, a ti ako je zname v tomto neboli ziadni trochari...


