Vtaka poznaju po peri, a cloveka po reci, necas. Ja sa na rozdiel od teba neuchylujem k pouzivaniu primitivizmov, len na ne reagujem, nikdy vsak nevyjdem s nimi ako prvy. Alebo sa snad domnievas, ze nadavanie, urazanie, invektivy pratria k vysokemu intelektu? Panboh zaplat za taky intelekt... Mozno to casom pochopis aj Ty...Post scriptum : Ja predsa za to nemozem, ze Ty i 02h sa tu prezentujete skoro zhodne "vysokym" intelektom...


