To myslis vazne, alebo iba zartujes? Vajatas, ako keby tam bolo rosiahle lozisko... Pritom tam moze byt len tzv "sosovicka", co pri vrte iba zamori podlozie a spodnu vodu, a pre nerentabilnost sa tazit nebude. A neporovnavaj nas z Kuwajtom ci Saudskou Arabiou. Tamojsie pustne podlozie je chudobne na pitnu vodu, nema potom co znehodnotit. Nie ako u nas kvitnuca krajina. A nakoniec : za to ze robis advokata americanom, Ta tito platia, teda ako judas, ci ako zradca zaujmov vlastnej krajiny - teda gratis?


