Fico: Podozrenia o predsedníctve v Rade EÚ sú nezmyselné a vymyslené
Nie som na rozdiel od Teba naivny. A ani slepoveriaci fanusik SMERu, aby som veril vsetkym rozpravkam, co topiaci sa, podobne ako ten co sa chyta aj slamky natara...Mam vlastny rozum. A skusenosti. Fico namiesto toho, aby sa ako skolak, nechal natlacovke vyprovokovat, sa mal zachovat z rozvahou statnika. A ta mu uz ako vidno, vzhladom na ponicene nervy chyba. A ako na podnose, ci z bubnom na zajace davat najavo sirokej verejnosti, ze v strane uz nie je panom, ale iba figurka, ktoru riadia ini...Chyba politikov na vrchole moci je, a Fico tiez nie je vynimka, ze stratia mieru, kedy maju v cas odist, nie az potom ked uz musia. Fico ma len dve moznosti : 1., alebo si urobi vo svojej strane poriadok, 2., alebo ked na to nema, tak odide. Nie je sam, co ho okolnosti priviedli na toto razcestie : Aj papez Benedikt bol pred takouto volbou. Vybral si tu druhu moznost. A napravu marasu v ktorom sa cirkev ocitla aj jeho vinou /ved bol dlhorocnym prefektom Inkvizicie/ prenechal Frantiskovi...