pre aj nasich protiruskych stvacov to bude velka bieda ak by bol zvoleny Trump a tento sa dohodol potom z Rusmi. Proti komu potom budu stvat? Ostatne poucenie z historie: Rusi sa skor dohodli z republikanmi ako z demokratmi. Ved napriklad Ronald Reagan bol znamy antikomunista, republikan, co nazval ZSSR Risou zla. A aj napriek tomu sa s nim Gorbacov dohodol... Aproo, nasi protirusky stvaci aj tu na Debate Pravdy: Mohli ste uz pochopit ze nic netrva vecne, a ani zotrvanie Obamu pri vladnom koryte, co svojim nerozvaznym konanim dotiahol Europu do studenej vojny a svet na pokraj globalnej... - ved prikladov na to je dost.


