Si ako Boh, teda vsemohuci... Skade vies, ze 99 ludstva odpovie na otazku... Myslis, ze by tak odpovedal aj Cinan, Iranec. ci Ind? O Rusoch ani nehovorim.. Dokonca ani Brit, kde USA boli kedysi anglickou koloniou...Nuz, no..., je to pre Teba bieda, ze Tvoja tak zboznovana a slepo obdivovana modla pada z piedestala... Nuz, ale kto je tomu na vine? Nie tak nahodou ona sama? Svojimi amaterskymi rozhodnutiami, ktore koncia kotrmelcom?


