Opozícia vyzvala Fica, aby odvolal Kaliňáka
Chciet to moze..., hlasov vsak na odvolanie ma malo. Z druhej strany vsak Fico robi chybu. Poznat, ze starne, a uz nie je tak rozhodny, ako napriklad pripade piestanskeho CT... Mohol sa problemu elegantne, podobne ako v Paskovom pripade zbavit. Ved nahraditelny je kazdy. Aj Kalinak. Takto zmeskal moznost. a vec dospela az tak daleko, ze je postavena uz do roviny kto - z koho. Pan Fico sa mohol poucit na chybach starej KSC, ktorej aj on bol clenom: keby nebol Milos Jakes tak zatato drzal v kresle veduceho tajomnika MV KSC Praha sprofanovaneho Miroslava Stepana, proti ktoremu bola nakoniec cela Praha, nemuselo to z prevratom dopadnut tak, ako to dopadlo. Ved Praha bola na vtedajsi politicky zivot urcujuca. Ale ako vidno, pan Fico sa na chybach KSC nepoucil. Takto kauza Kalinak bude narastat. Jedno je vsak iste : nech skonci akokolvek, ci uz odvolanim Kalinaka, alebo nie, serioznost SMERu na jeho stite dostane riadny sram. Aj na tom male, co mu este na stite z nej ostalo...