Iste... Stara znama taktika, doplatil na nu aj Napoleon. Aj ten vytiahol do Ruska z velkou armadou a pompou, a nakoniec musel z neho potupne utiect sam...Tak aj Europska unia: vytiahla na Rusko z velkou pompou sankcii, a nakoniec ked konecne pride na to, ze skodi v prvom rade sama sebe, a Rusko okolo Putina nimi len zjednotila, aby si zachovala svoju uz aj tak stratenu tvar, zacne vysielat zobravo "pozitivne signaly". V historickej pararele z Napoleonom, ktory ked mu v Rusku hrozil uplny krach, tiez vysielal Alexandrovi do Petrohradu "pozitivne signaly", v podstate len zobrajuce o "cestny" mier... Rusko nemusi robit skoro vobec nic: len trpezlvo cakat. Cas pracuje pre Neho.


