Zavadzas...Pravda je taka, ze preco napriklad banky odrazu chceli splatenie vsetkych uverov, ktore Zeleziarne mali? Americanom nemozno nic vycitat. Su predsa obchodnici. A zobrali co im bolo ponukane pod cenu na tanieri. Sudruhovi sa tazko chape... Iste tazko je pochopit ako lahko sme sa vzdali odbytisk tazkej techniky /kde sa ihned nastahovali druhi/, ako lahko sme sa vzdali obrovskeho ruskeho trhu, ktory bol pre nas ako more pre kvapku vody...Len maly priklad : na stavebne nakladace museli podniky v poradovniku Agotechniky cakat i viac ako rok, pretoze skoro vsetko islo do Ruska. A dnes? Iste pre rozumneho cloveka /nie slepo hltajuceho poplatny prozapadny bulvar / sa to chape tazko...


