Na penzii z II. piliera nezarobil takmer nik
Iste..., a pravica a jej poplatni skrabaci, aj tu na Debate, to vtedy vychvalovali, ako vyborny napad. Iste vyborny napad, ako aj s kamena sa da vytlacit voda...Pritom je to cast len z penazi, ktore by sa inak cele odvadzali na penzijny fond v I. pilieri. Teda o to mensiu penziu budu v nom naivni sporitelia dostavat. A z tej casti, co sporitel odvedie DSS, musi zivit jej aparat, t.j. mastne platy panov direktorov a spravnej rady + aparatu DSS, ako i dalsie naklady na chod DSS. A ta odrobinka, co zostane, pripadne sporitelovi. Alebo vobec nic, ak aparat minie na chod viac, ako pribudne. Pripadne moze za tym vsetkym urobit aj len tri kriziky, ak DSS jej vedenie privedie k bankrotu.Ved krach EVRONu v USA, je este v pamati...