Po Vasiľovi Biľakovi má Slovensko druhého kolaboranta, Bélu Bugára.
Pan pavolkaplan by sa mal naucit ratat, citujem "Po Vasilovi Bilakovi ma Slovensko druheho kolaboranta, Belu Bugara." Skutocne druheho? Podme ratat, male cisla zratat hadam viem, a velke mi ani nebudu treba...:Jeden cas vydieral Dzurinda Smer,pri hlasovani o tlacovom zakone. Smeru pomohli vtedy svojimi hlasmi madari pod vedenim Csakyho. Suputnici z opozicie, sa vtedy dusovali, ze tu zradu im neodpustia nikdy...Takze tu uz je jeden. Neskorsie obchodom "daco za daco"pomohli pri zmene ustavy Ficovi zase krestania. A do tretice vsetko dobre - pri volbe predsedu NKU kolaborovala s nim zase SDKU. Takze kolky ze po Bilakovi, ako vravite kolaborant je pan Bugar? Matematika je to lahka, da sa zratat aj na prstoch jednej ruky, pan Bloger...