Pomýlil si si to s tvojou obĺúbenou Ukrajinou.
Pomýlil si si to s tvojou obĺúbenou Ukrajinou.
To je zbytočná snaha. On predsa nemá čím chápať.
Od doslova povedal, že ich vyženú. To ale bolo vsúvisosti s očakávanými sankciami za to, že kúpili S400. No, až Trump podpíše sankcie v súvislosti s "Turkstreamom", tak ich možno fakt vyženú. Uvidíme ...
Po akej hlave ? Však on žiadnu nemá ...
Prekvapuje Ťa to ? Mňa nie. Veď patríme do americkej okupačnej zóny, takže musíme podĺa rozkazu štěkat, na toho, na koho nám Amíci ukážu.
No prosím. Za toto si zaslúžia pochvalu. A to ich vobec nemám rád.
Turci na Amíkov kašlú, Dokonca minister ZV Turecka pohrozil Američanom, že ich Turecko vyžene zo svojich základen, ale to povedal pri inej príležitosti. Jak zareaguje Nemecko, to uvidíme, ale asi sa na nich v tejto věci tiež vykašle.
Mimochodom, čo majú Rusi společného s ukrajinským tranzitom ? Vždycky platia tí, čo sa nachádzajú ZA tranzitnou krajinou. Tím slúži jako krajina "tranzitná " Lenže to každý vie, okrem teba.
To vieš, že má záujem. Brať a neplatiť. Ale existuje North Stream, takže má smolu.
Neboj ! On, alebo nejaký iný génius podobného strihu, sa tu určite objaví. Bez tíchto mudrcov by tu bola nuda.
Nazývajme veci pravými menami. Jednoducho ho šlohne a hotovo.
Ešte by som doplnil. Na Dombase sú antracitové doly(najvýhrevnejšie uhlie) a priam nehorázne zásoby tzv. břidlicového plynu. Toto by niektorí chmatáci velice radi ukradli, lenže ono to nejde, lebo tam ukronacisti nevládnu a ani nikdy vládnuť nebudú.
Poznámka : Má predsa North Stream.
Ak Ukrajina (alebo niekto miesto nej) nepoloží prachy na drevo, firma Gasprom nebude plyn do Európy cez Ukrajinu posielať. No a to je celé.
Jak pre koho stratený. Pre ukronacistov ÁNO, Pre obyvateĺov Donbasu NIE.
Ono až tak ďaleko nevadí, že to je sopliak. Vadí to, že to je hlupák.
Jemu by nedošlo ani to, prečo by si ju mal brať ...
Odporúčame