To nie je o pocitoch. To je jednoducho o tom, že Rusi majú už tých ukrajinských zlodejov plné zuby. Nikto by sa predsa nechcel nechať okrádať do nekonečna ! Rusi už majú jak plnit dodávky plynu do Nemecka. Preto sa predsa vybudoval Severný stream.
To nie je o pocitoch. To je jednoducho o tom, že Rusi majú už tých ukrajinských zlodejov plné zuby. Nikto by sa predsa nechcel nechať okrádať do nekonečna ! Rusi už majú jak plnit dodávky plynu do Nemecka. Preto sa predsa vybudoval Severný stream.
Ale no tak … Za to je zodpovedný len jeden viťúz - Ukrajina !
No neviem. Tak ďaleko by som to radšej nehnal, ale inak dobré !
Poznámka : Tam s ňou nepočítali (vraj neperspektívna). Premiestnila sa na Slovensko, tu jej bleskovo vybavili občianstvo , aby stihla olympiádu. Tak to bol ten pravý dovod.
Omyl. Ten dovod bol samozrejme celkom iný.
Ako možeš dobre "pozorovat", keď si si zabudol odstrániť z ďalekohĺadu kryt ?
Takýto "bran-bezp. výbor" je len na dve veci : nanič a nah..no.
Podĺa priezviska by som tipoval, že má taliansky povod a Taliáni vedia pekne spievať.
Možu im maximálne zagratulovať k Sile Sibíre.
Nechce sa mi veriť, že ten Pompeo je až tak málo múdry. On jednoducho tvrdí to, čo musí, aby ho doma nezožrali.
Ten, kto tu klame a to ešte mimoriadne hlúpo, ale zato odhodlane, si ty.
Nijak, ale mám taký dojem, že to, čo som předtím napísal, si asi pochopil opačne. Som na tej istej strane, jako ty.
Na čo ? Veď tí sa diskreditujú sami a robia to ochotne a zadarmo.
Ktože to zkrachoval na celej čiare ? Si prípad pre dr.Chochlouška.
Ukrajina nebola potrestaná. To je absurdná krajina.
Odporúčame