Celý svet nie, len poslušní blbci.
Keď si Kennedy svojho času podal cez Atlantik ruku s Chruščovom, nedopadol práve najlepšie. Možno, že ho zastrelili kvoli niečomu inému, ale kto ho vie. ?
Súčasná vojenská doktrína RF je nasledovná : Odvetný zničujúci útok by bol vedený priamo na USA.
To je fakt. To by jedného nas.alo. A ešte k tomu Turecko už nemá na krku americký obojek.
Táto snaha škodit Rusku má len jeden ciel. Presvedčiť obyvatelov RF, aby si do čela štátu dosadili kolaborantov a zradcov (napr. nejakým ruským majdanom, alebo volbami), ktorí by umožňovali cudzím firmám disponovať nedozírrnými ruskými surovinovými zdrojmi. Súčasné vedenie RF na čele s prezidentom to totiž neumožňuje.
Americká verejnost je roky zavádzaná samozrejme nie len o vojne V Afganistane.
Tie bábky z WADY, čo skáču podĺa amerických not, sa zase vyznamenali. Rusi to samozrejme prežijú a ešte ich to aj posílí.
Mal by som sa ospravedlniť Pravdepodobne som pochopil text "opačne" Prepáč.
Ty patříš do blázinca, Odesa sa podla teba nachádza na území Donecka alebo Luhanska ? V Odese tí tvoji kamaráti upálili tých chudákov. Odpornosti na civilnom obyvatelstve páchali a stále páchajú na území, ktoré majú pod kontrolov Ukri. Tvoji rodičia musia byť na teba velice hrdí, že sa im podarilo vychovať čosi takého, ako si ty.
Trump nerozbehol žiadnu novú vojnu. Nenapadol Írán. Úplne torpéduje plán "seven for five". Omezuje sa akurát na obchodné vojny. Možno preto na neho doma usporadúvajú doslova hon. Evidentne sa nechce stať masovým vrahom. ako napr. Obama.
Musíš pridať, lebo ťa predbehnú a ja prídem o výhru. Tak dotoho !!!
Ja viem. My možme, on musí. Mimochdom, samotná Malajzia poslala celú holandskú komisiu do hája.
Zase klameš. MH17 zložil ukrajinský pilot. Úlohou holandskej komisie bolo dokázať nedokázateĺné. Teraz je celá tá slavná komisia akurát na smiech.
Jediný, kto tu momentálne klame, si akurát ty. Ale bojuješ srdnato, to sa musí uznať. Prekonaj sám seba a vytrvaj, nech je sranda !
Ty máš veĺmi mnoho spoločného s Leninom a Stalinom. Tí dvaja tiež nenávideli Rusov presne tak, ako ty. Možno ich nenávideli preto, že to vlastne neboli Rusi.
Božechráň, veď tí sú predsa "čistí" ako ĺalia.
Máš to marné. Vidia to tak akurát takí, ako si ty.
Odporúčame