Eine herrliche trefa !
Z toho, z čoho je obvinený pán Fico, by mal byť čisto teoreticky obvinený skoro každý obyvateĺ Slovenska ( a nie len Slovenska) včetně tých, čo na neho tú žalobu podali, pochopiteĺne s výjimkou Cigánov.
Samozrejme, že poplietol, veď je to naše milé Olé, no nie ?
Na jednej strane toho "yousera" urážaš, čo však vy máte dovolené, a následne vlastne potvrzuješ, bez toho, že by si to tušil to, čo on napísal. To sa ti skutočne podarilo. Len tak ďalej ...
A na čo ? Nech si tohoto politologa živí, kto chce. Prečo by ho mali živiť daňoví poplatníci ?
Poznámka : Keby ich ocenili (tú mimovládku) za humanitárnu prácu tí vojnou postihnutí, to by malo trochu inú váhu, než keď ich ocenil Lajčák.
Chýba mi tam, ako napríklad tá mimovládka pomáhala ĺuďom na Dombase, kterým Ukri rozmlátili domy, pozabíjali, či zranili rodinných píslušníkov, a jak im vlastne pomáhali, ak im vobec pomáhali. Jednoducho mi tam chýba popis práce tej mimovládky.
V našom Tipsporte si zatial na čele súťaže : " O blba roku". Keď si do Silvestra udržíš náskok, vyhrám velký balík. Vsadil som na teba, tak ma nesklam.
Trgédia nespočíva v tom, že Kiska je to alebo ono, ale v tom, že sa ku škode Slovenska nájdu aj takí, čo ho budú voliť.
No umierať na Tchaj-wan, to asi nie, ale plniť to americké šrotovné budeme museť aspoň po dobu, čo budeme šaškovať v NATO.
Čo s tým majú tí dvaja společné ? Zbláznil si sa ? Ocele sa jednoducho vyrába viac, než jej svet potrebuje. Chýba poriadna vojna, ktorá by všetko rozhýbala, ale ktorú si nikto normálny neželá. Tak čo je třeba urobiť ? Znížiť výrobu ocele, lenže to nie každá firma prežije ...
Trefa ! Absolútny súhlas ...
Aby Slovensko dokázalo, že je pápežskejšie než pápež, tiež by tam malo na pomoc US army najmenej troch vojakov poslať.
Evidentne nemajú čo robiť. Čo takto zaviesť clá na všetok vzduch ? Keď už, tak už !
Samozrejme, že nie. To podarené OBSE je na baterky, nehovoriac o tom, že stojí od začiatku na strane Ukrov proti Donbasu. Nestranné jak hovado.
Jediný skutočný diplomat je ten Rus. Ostatní, včetne Lajčáka z Marakéšu, sú len nesvojprávne cvičené opičky. Tú blbosť s tou "anexiou" Krymu tam samozrejme podla rozkazu nesmeli zabudnúť pripomenúť. Inak by bolo baci, baci ...
Odporúčame