Tá tvoja podarená WADA konala výhradne na americkú objednávku. Sú to cvičené opičky na gume.
Tá tvoja podarená WADA konala výhradne na americkú objednávku. Sú to cvičené opičky na gume.
S argumentami na neho nechoď. On patrí medzi tých správne indoktrinovaných.
Rusi si dokázali poradiť s omnoho horšími vecami. Toto ich akurát ešte viac zomkne a posílí.
Bol to film. Mužstvo zložené z trestancov koncentráku dalo gól a vtedy sa rozštekali německé guĺomety.
Pochybujem, že by sa Rusku chcelo platiť tie nehorázne dlhy Ukrajiny. Poskytovať pomoc DNR a LNR úplne stačí.
WADA = Pimprlíci na amerických šňůrkách. Súbor bezcharakterních a zbabelích kreatúr.
Ako mohli sami seba anektovať? Mýliš si to s Kosovom.
Bez starosti. Keby nebolo silné, už dávno by bolo napadnuté.
Ak sú to podobní idioti, ako tí českí, tak je treba sa od nich dištancovať.
Omyl, v tých časoch nebolo obvyklé, aby niekto strielal do ludí a ešte k tomu v nemocnici.
To je v Ostrave-Porube. Tam som svojho času chodieval darovať krv. To je šialené, čo sa dnes deje...
Protektor a protektorovaný, alebo Bob a bobek a do toho úsmev. Ježiši, to je hnus ...
Netreba. Pravda sa už dostatočne "zmenila".
Ty, keď sa zmýliš, napíšeš aj pravdu, človeče. Teba stačí len natiahnuť a správne nasmerovať.
No knečne ! Prvý trubiroh ! Bez takých, ako si ty, tu bola nuda. Vypoť ešte niečo, nech je sranda !
Na niečo také treba mať odvahu. Strach zo straty zamestnania je však dostatočnou motiváciou, aby sa z novinára stal poslušný prestitút.
Priam čítankový príklad "lezdoprdelizmu". Predpokladám, že ten prestitud bol náležite odmenený aspoň jedným cukríkom.
Toho sa len ťažko dočkáš. WADA je totiž zložená výhradne z bezcharakterních ĺudí a zbabelcov, ktorí rozhodujú len tak, ako im to dovoluje americká reťaz, ktorú majú na krku.
Odporúčame