Čo je toto za poondiatý štát , ktorý sa nechá vydierať súkromníkom ako je majiteľ RJ, ktorého už majú plné zuby aj doma v Čechách. Jednému podnikateľovi nevyšiel jeho biznis plán a média sa idú s prepáčením p....ť. Keď nedokáže podnikať na najlukratívnejšej trati tak nech ide preč a treba to ponúknuť ďalším záujemcom a nie sa pchať do zadku vydieračovi.

